Hírek

XXXIV. SOPRONI FÉRFI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA - Végeredmény

Labdarúgás
17 csapat részvételével, jó hangulatban telt az idei XXXIV. SOPRONI FÉRFI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA - PATENT KUPA.
A kétnapos rendezvényen a csoportmérkőzések után a kieséses rendszerbe 8 csapat jutott tovább, akik a Patent Kupáért folytatták a küzdelmeket.

A legjobb 4 közé nem jutott csapatok a Kékfrankos Kupáért folytathatták a versenyt.
A Patent Kupa győztese a budapesti Szemérem Ajax lett, miután a döntő 0-0-ra végződött, majd büntetőkkel 3-1-re nyertek a soproni Aramis Söröző Sportuszoda ellen.

A Kékfrankos kupa döntőjében is 0-0 lett a végeredmény, büntetőkkel a soproni Sport Söröző csapata nyert 3-2 arányban a budapesti Tekere ellen.

A díjakat átadta Csiszár Szabolcs Sopron MJV alpolgármestere, Kósa István a Sopron Városi Szabadidősport Szövetség elnöke és Trulik Marietta a PATENT távfelügyelet területi igazgatója.